בלוג

לימודי גרפיקה ממוחשבת

כיום כמעט שאין חברה או ארגון, מוסד ציבורי או כל גוף אחר המבצע את עבודתו שלא בהתבסס על מערכות מחשב מפותחות. בעידן המידע והמחשוב כמעט כל פעולה מגובה באמצעות מערכת מחשבים וכל תקשורת מתבססת על רשת האינטרנט. בעידן כזה, אין זה פלא כי מקצועות המחשב השונים פורחים משנה לשנה והביקוש בתחום הולך ועולה. אם אתם מעצבים או מחפשים את הדרך שלכם בעולם העיצוב, לימודי גרפיקה ממוחשבת הם המענה המושלם עבורכם.

למי מיועדים לימודי גרפיקה ממוחשבת?

קורס גרפיקה ממוחשבת מעניק הכשרה למעצבים גרפיים וכן לקהל הרחב בתחומים של עיצוב גרפי לתחום הפרסום וכן בתחומי עיצוב לאתרי אינטרנט ומוצרים אינטראקטיביים. הקורס מעניק את המיומנויות הדרושות לצורך השתלבות בעולם הפרסום והתקשורת, ענפי המדיה השונים וכן עבור האינטרנט. במהלך לימודי גרפיקה ממוחשבת מתנסים התלמידים בשלושה תחומים עיקריים: קורס עיצוב גרפי ופרסום, קורס עיצוב גרפי לאינטרנט ולאינטראקטיב וכן התמחות בניהול אמנותי.

מה לומדים?

במהלך הקורס רוכשים הסטודנטים הבנה וידע במושגים בסיסיים בתחומי השפה החזותית וביניהם נלמדים מושגים כגון קו וקומפוזיציה, צבע וחלל, טכניקות איור שונות, יסודות הטיפוגרפיה ויסודות האנימציה, יסודות העיצוב האינטראקטיבי וכן יסודות הצילום ועוד. במהלך הקורס לומדים הסטודנטים להעביר מסרים באמצעות רגשות וכן טכניקות שונות להשפעה על רגשות, תהליכי שיווק ופרסום ושליטה מלאה של לימודי פוטושופ ואילוסטרייטור.

קורס פוטושופ

פוטושופ הינה התוכנה המתקדמת, היעילה והפופולארית ביותר לעיצוב, עיבוד ועריכה גרפית של תמונות. התוכנה מאפשרת מגוון עצום של אפשרויות בעיצוב גרפי וכן עיצוב באינטרנט ועיצוב מוצרים אינטראקטיביים. באמצעות קורס פוטושופ ניתן לרכוש מגוון רחב של כלי גרפיקה מתקדמים לעיבוד תמונות מסוגים שונים, כמו גם עבודה מקצועית עם תמונות מיובאות וכן עימוד ועיבוד טיפוגרפי. במהלך לימודי פוטושופ כוללים את עקרונות העבודה הבסיסיים, עקרונות העבודה עם שכבות, שימוש בכלי ציור שונים כמו גם שימוש בפונטים ובטקסט ועוד.

קורס אילוסטרייטור

קורס אילוסטרייטור הינו קורס המיועד למעצבים מתחומי העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית, כמו גם לאלו העוסקים בתחומי עיצוב תעשייתי, עיצוב פנים ואדריכלות. במהלך הקורס נרכשות מיומנויות מקצועיות דוגמת אילוסטרייטור CC –7CS תוך תרגול של הכלים השונים באופן מעשי.

מה משך הקורס?

קורס עיצוב גרפי כמו גם לימודי גרפיקה ממוחשבת נמשכים לרוב כשנה עד שנתיים בהתייחס לנפח הלימודים. הלימודים מועברים במתכונת ערב או בוקר כך שניתן לשלב בהם עבודה או חיי משפחה, חיי חברה ופנאי – מבלי לפגוע בהצלחה ובהשקעה בלימודים עצמם. במהלך הקורס יתורגלו משימות בכיתה וכן יינתנו שיעורי בית לעבודה אישית ולתרגול.

מה הם תנאי הקבלה?

הקורס פתוח לקהל הרחב ופותח את שעריו לעוסקים בתחומי העיצוב והפרסום וכן עבור מעצבים המעוניינים לשפר את מיומנויותיהם ואת יכולותיהם השונות בעיצוב. תנאי הקבלה לקורס כוללים ראיון אישי וכן היכרות בסיסית עם עבודות מחשב, כמו גם ידע בסיסי באנגלית.

דילוג לתוכן