בלוג

לימודי פוטושופ תמונה שווה אלף פיקסלים

העולם החזותי שלנו הפך עשיר ובלתי מוגבל עם המהפכה הדיגיטלית, דימויים ויזואלים שהיו לפני עשור נחלת הדמיון בלבד ממלאים את מרחב הרטינה, ואיתם הגדרות חדשות של מציאות ומניפולציה על המציאות מחלחלות אל השיח הציבורי. תוכנת פוטושופ של אדובי היא חלוצת השינוי והיא הכלי המרכזי איתו נעשית המהפכה החזותית של ימינו, התוכנה נפוצה מאד ומשמשת בתחומים רבים מפרסום ועד עיצוב מוצר, מבניית אתרים ועד קולנוע, מאמנות ועד עיצוב אופנה, ומארכיטקטורה ועיצוב פנים ועד בתי הדפוס ואמצעי התקשורת. תוכנת פטושופ מגדירה מחדש את ארגז הכלים של מקצוענים בתחומים רבים, ואם רוצים לרכוש ידע בתחומים אלו, בלתי אפשרי לוותר על השליטה בה.

מה עושה תוכנת פוטושופ?

תוכנת פוטושופ CS6 מטפלת בדימוי וויזואלי עד רמת הפיקסל הבודד, כאשר כול דימוי מורכב מאלפי פיקסלים ויותר, יכולת פלסטית זו מאפשרת לה להציג עיבודי תמונה שנראים מציאותיים לגמרי, ניקוי רעשים בתמונה ועריכת שינויי מרחיקי לכת מבלי שהתמונה תחשד כמזויפת, עבור הצלם של ימינו היא כלי אפקטיבי ביותר לשיפור תמונות והפיכתן למושלומות. יכולת העיבוד של דימוי מאפשרת למאייר ליצור דימויים המשכללים ללא היכר את האמצעים שעמדו לרשותו עד היום, כאשר לרשותו עומדים פילטרים שונים, מברשות, רקעים ועוד כלים שונים. וגם עבור עורך הקולנוע התוכנה הכרחית ליצירת אפקטים והשלמת פריימים כשהיא מסוגלת לעבוד עם קבצי RAW, JPG  ועוד. לימודי פטושופ מציעים לימוד של יכולות התוכנה בהתאם לשדה המקצועי בו אתם רוצים לפעול, ולרמת היכרותכם בתוכנה, ממתחילים ועד מתקדמים.

כיצד לבחור מסלול מתאים ללימודי פוטושופ?

לימודי פוטושופ מוצעים במסלולים שונים בארץ, מבתי ספר לעיצוב, בתי ספר שהן מכינות ללימודים גבוהים, בתי ספר למקצועות ההייטק, סדנאות של מומחים בתחום ואף בהוראה מקוונת ברשת, ודרך מדריכים חינמיים באתרים ופורומים שמוקדשים לה. עליכם לבחור בבית ספר ידוע ומקובל בתחום שהעמיד בוגרים שהשתלבו בשוק העבודה עם היכולות שרכשו בקורס, ושמצוייד טכנולוגית להעניק לכם סביבת עבודה אפקטיבית ומאפשרת. מגוון המסלולים מאפשר לימודי בוקר או ערב, כמה שעות בכל פעם או לשעה קצרה, ולמשכים המשתנים מקורס לקורס מחודש וחצי ועד לחצי שנה, תלוי במבנה הקורס והסיליבוס. כדאי לבחור בכיתה שמספר הלומדים בה קטן כך שתזכו בהנחייה אישית בהתאם להתקדמותכם, ולפנות זמן להתנסות בבית ביכולות התוכנה ולתרגול.

דילוג לתוכן